O NÁS

Společnost se několik let aktivně zabývá přípravou a řízením menších developerských projektů.

Až do konce roku 2007 vykonávala tuto činnost smluvně pro jiné organizace formou poradenství a mimo jiné zajišťovala projekty:

  • Stráž nad Nisouvýstavba 27 energeticky úsporných rodinných domů dřevěné konstrukce. Vlastní akce zahrnovala: demolici objektů bývalé kotelny a zahradnictví, zajištění zpracování příslušné dokumentace včetně vydání územního rozhodnutí a stavebního povolení, organizace výběrových řízení na dodavatele stavebních prací, vlastní řízení výstavby, organizace kolaudačních řízení, zajištění prodeje domů a jejich předání novým vlastníkům, převody sítí jejich správcům a komunikací obci.
  • Zvole u Prahy – příprava a vlastní stavba 2 rodinných domů, včetně zajištění stavebního povolení.
  • Ivančicevýstavba 21 řadových domů – zajištění projektové dokumentace, územního rozhodnutí a stavebního povolení a organizace výběrového řízení na dodavatele základových desek, včetně napojení domů na sítě a veřejnou komunikaci.

V závěru roku 2007 bylo rozhodnuto o realizaci projektů včetně zabezpečení jejích financování ve vlastní režii, a to buď přímo v rámci společnosti, anebo na účelově zakládaných společnostech.

JIŽ REALIZOVANÉ PROJEKTY

Kontaktujte nás

TRADE PANAD s.r.o.
28. října 3117/61
Ostrava - Moravská Ostrava
702 00

e-mail: info@tradepanad.cz

V současné době probíhají projekty